Járt már nálunk? Számunkra a legfontosabb, hogy Vendégeink teljes elégedettséggel távozzanak szállodánkból.
Visszajelzése fontos számunkra! Kérjük mondja el véleményét. Köszönjük, hogy nálunk járt és értékeli munkánkat!
Vendégkönyv bejegyzések
Zachár Lászlóné
2012. 11. 25. 00:00
Nagyon köszönjük a kiemelkedő vendégszeretetüket,az étterem az amit felszolgálnak felülmúl mindent. Nagyon finom házias ízek. A csapatmunka követendő lehetne mindenki számára. Köszönettel: Zachár Lászlóné