Vendégkönyv

Foglalás

Vendégkönyv

Járt már nálunk?
Számunkra a legfontosabb, hogy Vendégeink teljes elégedettséggel távozzanak szállodánkból.

Visszajelzése fontos számunkra! Kérjük mondja el véleményét. Köszönjük, hogy nálunk járt és értékeli munkánkat!

Vendégkönyv bejegyzések

  • Zachár Lászlóné
    2012. 11. 25. 00:00
    Nagyon köszönjük a kiemelkedő vendégszeretetüket,az étterem az amit felszolgálnak felülmúl mindent. Nagyon finom házias ízek. A csapatmunka követendő lehetne mindenki számára. Köszönettel: Zachár Lászlóné